+420 572 622 923 mudrsopikova@seznam.cz

Individuální péče

Kvalitní stomatolog dokáže pro Vás i Vaše děti zajistit, aby Váš každodenní život probíhal bez zbytečné bolesti i výdajů na nákladnou a složitou léčbu. Ve stomatologické ordinaci MUDr. Jarmily Šopíkové v Uherském Brodě se o to staráme za použití nejmodernějších technologií, materiálů a léčebných i diagnostických nástrojů, které máme k dispozici.

Je pro nás důležité svou péči soustavně zlepšovat – ať už tím, že se intenzivně věnujeme profesionálnímu vzdělávání a aktivně vyhledáváme informace o nových trendech a poznatcích v oboru, nebo tím, že svou ordinaci pravidelně modernizujeme, abychom ji udrželi na dlouhodobě vynikající úrovni. Snažíme se nepodléhat neblahému trendu z poslední doby, kdy jsou praktičtí zubní lékaři přetížení a svou práci – především pokud jde o preventivní prohlídky – v mnoha ohledech odvádějí hluboko pod úrovní svých reálných schopností.

V naší ordinaci si naproti tomu dáváme záležet, aby se kompletního servisu dostalo každému z našich pacientů, i kdyby mělo jít o zdánlivě rutinní úkony: je to totiž velmi často právě jejich zanedbání, které usnadňuje nerušený vznik a vývoj nebezpečných onemocnění chrupu nebo ústní dutiny.

Od péče v naší ordinaci můžete očekávat pečlivě individuální přístup, díky kterému budete mít o stavu své ústní dutiny dokonalý přehled a zároveň dostanete i možnost svou léčbu aktivně ovlivňovat a získávat detailní informace o diagnóze i léčebných postupech. Budete tak mít jistotu, že o Vaše problémy s chrupem bude postaráno s nejvyšší možnou péčí.

Svým pacientům v tomto duchu nabízíme jak preventivní služby v celém rozsahu (to zahrnuje především preventivní prohlídky, ale také základní úkony dentální hygieny nebo poradenství na téma čisticích pomůcek a postupů), tak diagnostickou a léčebnou péči.

Postaráme se o zuby postižené drobnými kazy či úrazy i o složitější případy hlubšího onemocnění zubu nebo o zcela chybějící části chrupu. Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni!