+420 572 622 923 mudrsopikova@seznam.cz

Moderní léčba a dlouholeté zkušenosti

Ať už máte ze zubařského křesla panický strach nebo děláte všechno pro to, abyste se vyhnuli onemocněním svého chrupu, je úkolem kvalitní stomatologické ordinace najít pro Vás přístup, který dokonale sedne všem Vašim potřebám. V ordinaci MUDr. Jarmily Šopíkové v Uherském Brodě nám záleží na každém jednotlivém pacientovi a dlouhodobě se snažíme, aby to naši pacienti reálně pociťovali při každé návštěvě u nás.

Mimo jiné to pro nás znamená nutnost nepolevovat v důslednosti, se kterou se věnujeme diagnostice svých pacientů, a poskytovat tu nejpečlivější možnou léčbu, kterou nám současná stomatologie umožňuje. Máme ale za to, že ke kvalitě našich služeb podstatnou měrou přispívá i otevřený a komunikativní přístup, který nám pomáhá lépe odůvodňovat svým pacientům léčebné postupy i je podněcovat k aktivnímu zájmu o zdraví jejich chrupu.

V ordinaci se staráme jak o dospělé, tak o dětské pacienty a při práci s nimi jsme si vědomi všech specifik, kterými se obě skupiny odlišují. U obou skupin ale v našem přístupu zůstávají důležité konstanty: důraz na kvalitní informování pacientů, maximální šetrnost a citlivost a co největší důraz na úplnost a podrobnost vyšetření, která pomáhají odhalit onemocnění ústní dutiny.

Do ordinace k nám můžete přijít, trpíte-li běžnými i komplikovanými zubními kazy, s úrazy i s kosmetickými problémy, nebo po ztrátě zubů nebo celého chrupu. Pacienty se zubními léčíme pomocí zubních výplní, které jsou v současnosti k dispozici v široké škále materiálů – pokud je zubní kaz závažnější, provádíme přímo v ordinaci také endodontická ošetření zubních kanálků. Dlouhodobou zkušenost máme i při výrobě a aplikaci zubních implantátů a fixních i snímatelných zubních náhrad.

Pro pacienty, kteří mají zájem i o estetickou stránku svého chrupu, nabízíme několik variant bělení zubů.
Každý úspěch při léčbě našich pacientů nám dělá obrovskou radost. Doufáme, že naše služby budou vyhovovat i Vám!